Návštěva delegace zapojené do projektu LEANBODY

3. 12. 2021

1. Mezi 9.12. a 15.12. nás navštíví paní profesorka Cecilia Brassett z University of Cambridge. Paní profesorka bude mít na LF přednášku určenou studentům a zaměstnancům s názvem "From pupil to professional: The role of anatomy in the journey of medical student in Cambridge" Přednáška se bude konat 10.12. v 9:30 v B11/114. Mimo jiné se také aktivně zúčastní praktické výuky v rámci pitevního týdne na AU. Paní profesorka je též zapojena do projektu LEANBODY

2. Mezi 9.12. a 10.12. se bude konat návštěva delegace zapojené do Erasmus+ projektu LEANBODY. Do projektu je AU zapojen, koordinuje ho University of Pécs. Naše univerzita (AU) pořádá kick-off meeting. Zapojené instituce jsou:

University of Pécs, MUNI, University of Zagreb, Cambridge University, Karolinská Institutet.

Pan přednosta Anatomického ústavu by delegaci rád představil panu děkanovi, vzal je na přednášku profesorky Brassett a ukázal jim kampus. Poté proběhne samotné projektové setkání.

Přehled všech článků